Cięcie blachy na wymiar

Wykonujemy cięcie blachy na wymiar. Pracujemy na dużych zakresach grubości cięcia (nawet do 150 mm). Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Posiadamy park maszynowy wyposażony nowoczesne przecinarki plazmowe CNC z suportem plazmowo-gazowym do grubych blach oraz przecinarki taśmowe do kształtowników. Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz, od materiału, obróbki metali po projekt, dokumentacje, wykonanie. Działamy na projekcie i dokumentacji dostarczonej przez klienta lub wspólnie tworzymy nowy projekt na bazie wymagań i indywidualnych potrzeb. Cięcie blachy na wymiar do grubości 150 mm w przypadku cięcia gazowego oraz do 40 mm dla cięcia plazmą.

Oprócz cięcia blach na wymiar, zapewniamy też grawerowanie, trasowanie detali i elementów, które wykonujemy. Dzięki maszynom, które posiadają moduły punktowania MPP i MTP grawerowania. Znacznie przyspiesza to proces identyfikacji detali, ponieważ możemy nanieść dowolne oznaczenie.

Jakościowe cięcie plazmowe arkuszy blach w zakresie
Rodzaj materiału
Dla stali węglowych
(stale konstrukcyjne, maszynowe, trudnościeralne, napawane)
od 0,5 do 40 mm
Dla stali nierdzewnych
(w tym kwaso- i żaroodporne)
od 0,5 do 30 mm
Dla aluminiumod 0,5 do 25 mm
Cięcie tlenowe arkuszy blach w zakresie
Rodzaj materiału
Dla stali węglowych
(stale konstrukcyjne, maszynowe, trudnościeralne, napawane)
od 40 do 150 mm

Korzyści z precyzyjnego cięcia grubej blachy na wymiar

Nasz park maszynowy w połączeniu z doświadczeniem naszych specjalistów, pozwala na precyzyjne cięcie grubych blach na wymiar. Zapewniamy szerokie możliwości obróbki i grubości cięcia, wysoką jakość detali oraz pełną zgodność z założeniami projektu. Działamy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na długoterminową współpracę.

 • usługi cięcia blachy na wymiar najwyższej jakości
 • stale nadzorujemy cały projekt, aby dostarczyć detale w terminie
 • precyzyjna i gładka obróbka CNC
 • szeroki zakres grubości cięcia do nawet 150mm
 • dbamy o wszystko od projektu po produkcję i dokumentacje
 • cięcie wysokowytrzymałej stali konstrukcyjnej np. S690QL i S960QL
 • cięcie wysokostopowych materiałów stalowych i aluminiowych w średnich i dużych grubościach

Wykonujemy wycinanie rur i profili w regionie Śląsk

Do każdego zlecenia, niezależnie od wielkości projektu podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i terminowo. Stawiamy na długoterminową i przejrzystą współpracę oraz zadowolenie klienta. Stale rozwijamy nasz park maszynowy. Nowoczesne oprogramowanie CAD, wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów oraz dobrze wyposażone maszyny, pozwalają nam na precyzyjne wykonywanie skomplikowanych detali i cięcie blachy na wymiar.

 • rzetelna obsługa i przejrzysty kontakt na każdym etapie współpracy
 • sprawne wykonanie projektu
 • materiały wysokiej jakości
 • terminowość

Za pomocą przecinarki taśmowej wycinamy kształtowniki na płasko, okrągło i po kwadracie. Najwyższa jakość powtarzalnego cięcia rur, profili i materiałów pełnych. Przecinarka z hydraulicznym siłownikiem i stabilnym przeniesieniem napędu. To zapewnia sprawną i dokładną obróbkę. Współpracujemy z firmami w całej Polsce i Europie. Precyzyjne cięcie blachy na wymiar to pewność powtarzalnego wycięcia elementów i detali o skomplikowanych kształtach, dopasowanych do ich późniejszego przeznaczenia. Stawiamy na solidną jakość, rzetelny kontakt i dbałość o klienta na każdym etapie realizacji zlecenia. Stawiamy na współpracę długoterminową, profesjonalizm i terminowość. Profile aluminiowe znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle meblowym, samochodowym i wielu innych.

Koszt zlecenia jest uzależniony od wielu czynników. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci realną wycenę i zakres działań.

cięcie blachy na wymiar
Agregat plazmowy HQC
Dzięki zastosowaniu odpowiedniego agregatu plazmowego HQC osiągamy najwyższą możliwą jakość powtarzalnego cięcia. Potrzebujesz wsparcia technicznego w celu opracowania dokumentacji DXF/DWG – ZADZWOŃ! Realizujemy wykonanie wypałek na podstawie dokumentacji w wersji papierowej/PDF/JPG/PNG. Poza cięciem arkuszy blach świadczymy również usługi wycinania plazmowego w profilach/kształtownikach wg potrzeb i uzgodnień z Klientem!

UWAGA NOWOŚĆ Na życzenie Klienta wykonujemy trasowanie, oraz grawerowanie detali wg potrzeb i uzgodnień. Dzięki zastosowaniu dodatkowych modułów do maszyny CNC (MPP punktowania oraz MTP grawerowania) możemy nanieść dowolne oznaczenia ułatwiające identyfikację.

Dzięki temu uzyskujesz:
* łatwą identyfikację detali,
* prostszy montaż
* wiele innych możliwości!

cięcie blach na wymiar
Najwyższą jakość wycinanych detali
Szeroki zakres cięcia: do 40mm

Inżynierowie z ponad 10 letnim doświadczeniem

Precyzyjne cięcie i powtarzalność
Szybki czas realizacji i duża dostępność materiałów
Doświadczenie w projektowaniu złożonych detali
Nowoczesne oprogramowanie CAD/CAM