Cięcie blach Katowice Śląsk

Specjalizujemy się w cięciu blachy oraz rur i profili. Obsługujemy Katowice, Sosnowiec, Śląsk, Mysłowice i okoliczne miasta oraz klientów z całej Polski. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne, precyzyjne maszyny to gwarancja najwyższej jakości. Wykorzystujemy precyzyjne przecinarki plazmowe CNC oraz przecinarki taśmowe do cięcia kształtowników. Dbamy o to, aby dostarczyć naszym klientom wszystko to, czego potrzeba, aby wyprodukować detale. Zapewniamy obróbkę metali, jak również opracowanie dokumentacji technologicznej i powykonawczej. Działamy też na dokumentacji i projekcie dostarczonym przez klienta. Umożliwiamy wykonywanie wypałki z blach grubych na szerokich zakresach. Dla cięcia plazmowego do 40 mm oraz 150 mm dla cięcia gazowego.

Dodatkowo oferujemy też grawerowanie i trasowanie wykonanych przez nas detali. Posiadamy maszyny wyposażone w moduł punktowania MPP i MTP grawerowania. Ułatwia to identyfikację detali poprzez dowolne oznaczenia naniesione w trakcie procesu cięcia.

Jakościowe cięcie plazmowe arkuszy blach w zakresie
Rodzaj materiału
Dla stali węglowych
(stale konstrukcyjne, maszynowe, trudnościeralne, napawane)
od 0,5 do 40 mm
Dla stali nierdzewnych
(w tym kwaso- i żaroodporne)
od 0,5 do 30 mm
Dla aluminiumod 0,5 do 25 mm

Korzyści z profesjonalnej obróbki i cięcia blach na Śląsku, Katowice i okolice

Dobrze wykonany projekt to wydajniejsza praca i pełna zgodność detali z dokumentacją. W przypadku wypalanie plazmowego koszty są niższe niż przy cięciu laserem. Przy cięciu blachy, krawędzie obrabianego materiału nie ulegają nadpaleniu.

 • dostarczamy usługi i detale najwyższej jakości w uzgodnionym terminie
 • precyzyjna i gładka obróbka metali CNC
 • szeroki zakres cięcia
 • dbamy o wszystko od projektu po produkcję i dokumentacje
 • wąska szczelina cięcia
 • powierzchnia arkusza blachy jest utrzymana w niskiej temperaturze
 • cięcie wysokowytrzymałej stali konstrukcyjnej o mniejszym dopływie ciepła
 • cięcie wysokostopowych materiałów stalowych i aluminiowych w średnich i dużych grubościach

Wykonujemy wycinanie rur i profili w regionie Śląsk

Za pomocą przecinarki taśmowej wycinamy kształtowniki na płasko, okrągło i po kwadracie. Najwyższa jakość powtarzalnego cięcia rur, profili i materiałów pełnych. Przecinarka z hydraulicznym siłownikiem i stabilnym przeniesieniem napędu. To zapewnia sprawną i dokładną obróbkę. Oferujemy usługi w regionie Śląska (Katowice, Mysłowice, Sosnowiec) oraz w całej Polsce. Cięcie plazmą to gwarancja powtarzalnego wycięcia elementów i detali o skomplikowanych kształtach, dopasowanych do ich późniejszego przeznaczenia. Stawiamy na solidną jakość, rzetelny kontakt i dbałość o klienta na każdym etapie realizacji zlecenia. Stawiamy na współpracę długoterminową, profesjonalizm i terminowość. Profile aluminiowe znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle meblowym, samochodowym i wielu innych.

Usługi obróbki najwyższej jakości

Współpracując z nami masz pewność, że do każdego zlecenia, podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet. Stale rozwijamy nasz park maszynowy. Specjalistyczny sprzęt i narzędzia pozwalają nam na wykonanie skomplikowanych detali. Działamy na bazie wieloletniego doświadczenia w oparciu o najnowszą technologię.

 1. rzetelną obsługę i kontakt
 2. sprawne wykonanie pracy
 3. materiały wysokiej jakości
 4. terminowość

Koszt zlecenia jest uzależniony od wielu czynników. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci realną wycenę i zakres działań.

obróbka metali cięcie blachy katowice śląsk
Agregat plazmowy HQC
Dzięki zastosowaniu odpowiedniego agregatu plazmowego HQC osiągamy najwyższą możliwą jakość powtarzalnego cięcia. Potrzebujesz wsparcia technicznego w celu opracowania dokumentacji DXF/DWG – ZADZWOŃ! Realizujemy wykonanie wypałek na podstawie dokumentacji w wersji papierowej/PDF/JPG/PNG. Poza cięciem arkuszy blach świadczymy również usługi wycinania plazmowego w profilach/kształtownikach wg potrzeb i uzgodnień z Klientem!

UWAGA NOWOŚĆ Na życzenie Klienta wykonujemy trasowanie, oraz grawerowanie detali wg potrzeb i uzgodnień. Dzięki zastosowaniu dodatkowych modułów do maszyny CNC (MPP punktowania oraz MTP grawerowania) możemy nanieść dowolne oznaczenia ułatwiające identyfikację.

Dzięki temu uzyskujesz:
* łatwą identyfikację detali,
* prostszy montaż
* wiele innych możliwości!

cięcie blach katowice śląsk sosnowiec

Najwyższą jakość wycinanych detali

Szeroki zakres cięcia: do 40mm

cięcie rur profili sosnowiec mysłowice

Inżynierowie z ponad 10 letnim doświadczeniem

Precyzyjne cięcie i powtarzalność
Szybki czas realizacji i duża dostępność materiałów
Doświadczenie w projektowaniu złożonych detali
Nowoczesne oprogramowanie CAD/CAM